Doktrin Yayınları

DOKTRİN YAYINLARI TANITIMI-NEDEN TERCİH ETMELİYİM?


Herkese merhaba değerli Turuncu Adam üyeleri.

Sizler için ufak bir tavsiye getirdik.  Doktrin Yayınları, 2019 baskısı, yeni müfredata uygun sorularıyla sizler için en iyisi! Turuncu Adam’ın sizin için en iyisini yapmaya çalıştığını, bu uğraşlarımızın hep bu yüzden olduğunu artık biliyor olmalısınız. En kaliteli kitapları seçmeye çalıştığımız bu eğitim döneminde, hem uygun fiyatlı hem de size gerçekten yararlı olacak tavsiye olarak bu gün Doktrin Yayınlarından bahsedeceğiz.

Bu kitaplardan faydalanan birkaç kişinin yorumunu sizler için görsellere ekledik.
Kitaplar oldukça ayrıntılı bir anlatıma sahip. Temelden, en zora kadar bulabileceğiniz seçenekleri de var. Tamamı çözümlü ve akıllı tahta uyumludur.  Açıkcası kapaklarına göre değil, içine göre kitap almanızı her zaman tavsiye etsek de, kitapların kapağı gerçekten çok güzel.

Sıfırdan Sonsuza Matematik kitabını alan herkes mutlu! Temelden başlayan kitap, bütün eksiklerinizi tamamlayacak. Kitaba buradan gidebilirsiniz.

Sıfırdan Sonsuza Geometri kitabında video çözümü de var! Kitabın herkese yararlı olacağını düşünüyoruz. Kitaba buradan bakabilirsiniz.

TYT, AYT, YKS, LGS, KPSS, DGS, ALES için uygun olan kitaplardır. Temelden başlayan kitaplarda ki detaylı ve anlaşılır anlatımla artık hiçbir ders sizin için zor olmayacak.

Turuncu Adam olarak şubelerimiz olan Kadıköy – Akmar, Çekmeköy – Madenler, Ümraniye – Son Durak, Pendik - Çarşı ve turuncudanal.com’da Doktrin Yayınları’nın ürünlerini en uygun fiyatlara kolaylıkla bulabilirsiniz. Size özel yaptığımız indirimleri kaçırmamanızı ve Doktrin Yayınları’nı mutlaka denemenizi tavsiye ediyoruz.  Turuncu Adam, iyi gelecek için hep sizinle!