LiderPlus Yayınları

Lider Plus Tüm Sınavlar İçin Matematik Konu Anlatımlı Soru Bankası - ÜRÜN TANITIMI - NEDEN BU KİTABI ALMALIYIM?


Sizler için Lider Plus En Baştan Matematik kitabı hakkında bilgiler hazırladık! Eğitim yıllarının en büyük derdi olan Matematik dersinin artık eskisi kadar zor olmayacağından eminiz. Tüm sınavlar için uygun olan bu kitap, temelden aldığı konuları ve oldukça açıklayıcı anlatımıyla, Matematik dersinde iyi olmayan herkes için ilaç olmaya hazır. Ürün için tıklayınız...

Akıllı tahta uyumlu olan kitap, hem evde hem okulda sizlere yardımcı olacak. İçindeki ayrıntılı çözümleri ile Matematik dersini seven sevmeyen herkesin işine yarayacağını düşünüyoruz. 344 sayfadan oluşan bu kitap, yeni müfredata uygun hazırlanmıştır. ÖSYM soru tipine uygundur, YKS, TYT, AYT, LGS ve tüm sınavlar için çalışılabilir. Hem konu anlatımı, hem de soru bankası olan kitap indirimli fiyatıyla size özel Turuncudanal.com’da.
Kitap içeriği şu şekildedir:


Matematiğin artık zor ya da imkansız olmayacağı bir dünya için size bu kitabı tavsiye ediyoruz. Kitabın ünitelerini ise;

ÜNİTE 1: TOPLAMA VE ÇIKARMA

ÜNİTE 2: ÇARPMA VE BÖLME İŞLEMİ

ÜNİTE 3: HARFLİ İFADELERDE DÖRT İŞLEM

ÜNİTE 4: PARANTEZLİ İFADELERDE İŞLEM ÖNCELİĞİ

ÜNİTE 5: BASİT DENKLEMLER

ÜNİTE 6: KESİRLER

ÜNİTE 7: ONDALIK SAYILAR

ÜNİTE 8: RASYONEL DENKLEMLER

ÜNİTE 9: İKİ BİLİNMEYENLİ DENKLEMLER

ÜNİTE 10: BASİT EŞİTSİZLİK

ÜNİTE 11: MUTLAK DEĞER

ÜNİTE 12: ÜSLÜ SAYILAR

ÜNİTE 13: KÖKLÜ SAYILAR

olarak söyleyebiliriz. Ünitelerden de görüldüğü gibi kitap en temelden size yardımcı olmak için hazır! Lider Yayınlarının diğer ürünleri ile birlikte En Baştan Matematik kitabını indirimli bir şekilde turuncudanal.com’dan alabilirsiniz.
Ayrıca Lider Plus Yayınları'nın tüm ürünleri için tıklayınız...

Aynı zamanda şubelerimiz olan, Kadıköy-Akmar, Ümraniye-Son Durak, Çekmeköy-Madenler, Pendik-Çarşı, Turuncu Adam Kitabevlerinden size özel çıkarabileceğimiz Orange İndirim Kartıyla kitabınıza ve tüm kırtasiye ürünlerine sahip olabilirsiniz.

Turuncu Adam olarak her daim size yardımcı olmaya çalışıyoruz. Herkesi bu imkanlardan yararlanmak için bekleriz.